„Zadržanie a obvinenie bývalého predsedu NS SR a ministra spravodlivosti SR Š. Harabina za podozrenie zo schvaľovania trestného činu a podobných nezmyslov je dôkazom totálnej straty súdnosti NAKA pod priamym riadením Matoviča a Mikulca,“ napísal na sociálnej sieti líder Smeru Robert Fico.

Keď už NAKA, pod tlakom informácií ako zneužíva právomoci, nevie čo má robiť, rúbe bez zmyslov v amoku doprava, doľava.

„Štefan Harabin má tvrdý jazyk, s ktorým sa nie vždy dá súhlasiť. Ale obmedzovať takýchto významných právnikov, ktorým Kolíková nesiaha ani po členky, na slobode za ústne prejavy, je výsmechom,“ konštatuje R. Fico.

„Ak neexistujúci predseda vlády Heger tvrdí, že polícia má rozviazané ruky, mala by NAKA okamžite obviniť prezidentku Čaputovú za podporu fašizmu,“ myslí si.

„Neviem, či je taká hlúpa, alebo to urobila úmyselne, ale dala vysoké štátne vyznamenania osobám, ktoré priamo podporovali fašizmus a udávali nacistom odporcov fašizmu. Tejto téme sa SMER – sociálna demokracia bude ešte veľmi intenzívne venovať. Keby mala prezidentka Čaputová Boha pri sebe, odstúpila by z funkcie. Aspoň by sa vyhla hanbe, ktorá ju čaká za výkon prezidentského úradu, kde skončí horšie ako obdobne Američanmi vybraný a podporovaný A. Kiska,“ uzatvára status predseda strany Smer.

Zdroj: Robert Fico Facebook

By Archa21