Len aby sme v bojovom nadšení ako ideme zachraňovať Ukrajinu a celý svet nezabudli na to podstatné, čo hýbe svetom: BIZNIS! Napísala na sociálnej sieti Anna Belousovová.

„V čase, keď si naše malé 5 – miliónové Slovensko odtŕha od úst, aby mohlo nakŕmiť a ubytovať masy utečencov z Ukrajiny a štedro daruje jediné vlastné systémy protivzdušnej obrany Ukrajine, keď dokonca uvažujeme, že im dáme aj Zuzany a možno rovno celú výzbroj armády a pre vlastnú obranu nám ostanú len gumipušky, tak v tom čase veľký biznis veľkých mocností veselo prosperuje ďalej.

Tento týždeň parlament EÚ prijal výzvu na zákaz dovozu všetkých energetických surovín z Ruska.

Európska únia veselo a nadšene presne podľa manuálov z Bieleho domu pácha ekonomickú samovraždu.

Predstavitelia EÚ vrátane tých našich sa už trasú na kocku cukru od pána Bieleho domu ako odmenu za poslušnosť. A nadšene vrtia chvostíkmi.

No USA zatiaľ nestrácajú čas a budujú svoj blahobyt. Podľa vyjadrenia tajomníka ruskej bezpečnostnej rady Michaila Popova USA zvýšili za uplynulý týždeň dovoz ruskej ropy o 43%, čo predstavuje 100 000 barelov denne!!!

Takže USA dali pokyn svojej kolónií – EÚ, aby zaviedla prísne protiruské sankcie, ktorými zareže svoju ekonomiku a sami dovoz zvyšujú! Tomu sa hovorí – našli užitočných idiotov.

Len tak mimochodom: Dolár stúpa, rubeľ stúpa a Európa aj s eurom krachuje. Zjednotenými silami Európy budujeme blahobyt USA!

Hurá! Hurá! Hurá!

Nech žije hlúposť EÚ!“ píše Anna Belousovová.

Ruská vojna sa financuje predajom ruskej ropy do USA

Ruskú ekonomiku drží nad vodou obchod z ropou do USA. USA zvýšili dovoz ruskej ropy o 43%, denne dovezú USA z Ruskej federácie o 100 000 barelov ropy viac. USA zvýšili dovoz minerálnych hnojív z Ruska. USA bohatnú na ruskej rope a svoje zbrane predávajú na Ukrajinu, kde bohatnú výrobcovia zbraní. Vojna je výborný obchod.

Video:

By Archa21