„Muž v parochni z Hollywood burgru? Ústavný sud? Ich rozhodnutie? Alebo že by hoaxuje samotná, samozvaná stránka na FB, ktorá si sama určila výkon rozhodcu?“ pýta sa majiteľ trnavského Hollywood burgru Ivan Belovič na Facebooku.

„Trnavská HYGIENA má bohužiaľ v nedeľu zatvorené. Keďže chceme, aby boli informovaný ako prvý, kompletnú právnu analýzu sme im nalepili na dvere. Škoda, že toto musíme robiť my namiesto Zväzu hotelierov a gastra, ktorý už 2 roky neúspešne prosí vládu o pomoc,“ uvádza vo videu: tu.

Šikana podnikateľov na Slovensku končí

Keď sme vraveli, že malá burgráreň v Trnave to celé skončí smiali ste sa. Nech sa páči, TU TO MÁTE čierne na bielom, pripomína.

„Od 31.12.2021 sú všetky (už aj tak) nariadenia, vyhlášky hygieny NEPLATNÉ. V praxi to znamená, že každá kontrola po Silvestri nie je postavená na ničom a je právne vymáhateľná rovnako ako kontroly pred tým ak sa budeme odvolávať na paragraf ústavy a paragraf ľudských práv. Presne máte rozobraný aj zákon 355/2007 a ďalšie “zbrane” hygieny prečo sú neplatné. Teraz už nie sú žiadne pochyby o tom, že kontrolórky hygieny páchajú trestnú činnosť a každý kto po skončení núdzového stavu bude mať na dverách OP REŽIM taktiež,“ podotýka.

Dokument zadarmo na stiahnutie tu pre všetkých ľudí a prevádzky či firmy čo nútia svojich zamestnancov/zákazníkov do nezmyslov.

„Nemáte za čo Slovensko. Ak nás a našich právnikov chcete podporiť v boji za dobrú vec, prikladáme číslo účtu do poznámky poprosíme uviesť DAR.

Ďakujeme a pekného Valentína SK04 0200 0000 0045 3458 2453Je čas prestať PROSIŤ a začať BOJOVAŤ,“ odkazuje fanúšikom.

Stretneme sa: 15/02/2022 o 20.00 hod na verejnom telegramovom kanáli: t.me/dannykollar.

By Archa21