Milí “novinári” z tzv. progresívnych mienkotvorných médií, OSPRAVEDLŇTE SA! vyzýva novinárov JUDr. Lukáš Mchala na sociálnej sieti.

Šírite klamstvá, polopravdy, propagandistický odpad. Ste pre spoločnosť častokrát nebezpečnejší ako zbrane hromadného ničenia. Svojimi polopravdami a fabuláciami permanentne znervózňujete celý národ. Vymýšľate si zaručené príbehy – publikujete prieskumy a analýzy s upravenými alebo vopred vybranými informáciami. Fakty vytrhávate z kontextu, chcené vydávate za realitu.

Názorových oponentov rovno verejne znemožníte a spoločensky popravíte. Nepripúšťate žiadnu diskusiu. Ste presvedčení len o jednej liberálno-progresívno-neomarxistickej pravde. Predpokladáte, že všetci ľudia stratili schopnosť samostatne a kriticky myslieť. Ste hrobármi skutočnej slobody slova. Kde je ten váš zaručený plánovaný útok Ruska na Ukrajinu 16.02.2022???

Kde je vaša profesionalita, kde je etika výkonu novinárskej práce? Nehanbíte sa? Nie. Nehanbíte. Vy ste žoldnieri bez etiky, bez svedomia, bez empatie.Sejete v spoločnosti búrku. Preto ju aj zožnete. Vy nemáte nič spoločné s poctivou žurnalistikou. Preto sa voči Vám treba vymedziť a jednoducho vás systematicky IGNOROVAŤ.

To je právo každého slobodného občana. Odporúčam, aby ho voči Vám využívali všetci Slováci, ktorým naozaj záleží na slobode slova a dodržiavaní ľudských a občianskych práv.

Za slobodu slova!

JUDr. Lukáš Machala

Zdroj

By Archa21