24. marca 1999 o 19:00 NATO zahájilo bombardovanie Juhoslávie. Bombardovacia kampaň NATO trvala od 24. marca do 11. júna 1999. Nálety uskutočnilo vyše 1000 bojových lietadiel aliancie.

Agresia NATO sa začala BEZ SÚHLASU Bezpečnostnej rady OSN, Juhoslávia nijakým spôsobom neohrozila žiadny členský štát Aliancie, čím túto agresiu určite môžeme považovať za AKT MEDZINÁRODNÉHO TERORIZMU!

Teroristická akcia NATO spôsobila najmenej 488 juhoslovanských civilných obetí, vrátane utečencov, svadobčanov alebo ľudí cestujúcich v osobnom vlaku…V priebehu desiatich týždňov konfliktu lietadlá absolvovali vyše 38 000 bojových misií.

Konflikt horlivo podporovala vtedajšia ministerka zahraničných vecí USA Medeleine Albrightová, ktorá včera naposledy vydýchla. Táto “krvavá Marie” asi zabudla, že ako mladé židovské dievča ju od smrti v koncentračnom tábore zachránili práve srbskí partizáni. Jej strata pamäti sa následne vyjasnila tým, že v “oslobodenom” Kosove potichu sprivatizovala telekomunikácie, poštu a ktovie čo všetko ešte…

Ďalšie krvilačné osoby máme aj na Slovensku – poslanec Osuský z SaS sa tým ani netají, že podporoval bombardovanie Srbov. A vtedajší premiér Mikuláš Dzurinda – podľa mnohých predpokladov verný to služobník amerických záujmov, schválil prelet stíhačiek s bombami nad Slovenskom.

VIDEO:

Pamätám si každú jednu stíhačku a bombardér, ktoré lietali na jar 1999 nad našim domom. Preklínal som ich všetky a hanbil som sa, že Slováci hnusne zradili bratský srbský národ. Dodnes to vnímam ako zradu a Srbom a Čiernohorcom sa za túto slovenskú podlosť osobne ako slovenský vlastenec úprimne OSPRAVEDLŇUJEM! 🇷🇸🇲🇪🇸🇰

Severoatlantická aliancia pre mňa vždy bola, je a bude ZLOČINECKÁ ORGANIZÁCIA, ktorá sa neštíti ničoho. Jej predstavitelia majú plné ústa rečí o demokracii, slobode, humanite – ale ich činy dokazujú pravý opak – totalitné myslenie, neslobodu a cynizmus. Som za okamžité vystúpenie Slovenskej republiky z tohto diabolského antihumánneho paktu. Nechceme tu NATO!

JUDr. Lukáš Machala – revoluciapravdy

By Archa21