Práve začala schôdza parlamentu. O obrannej dohode s USA sa bude rokovať budúci týždeň, no Čaputová vopred vyslala Naďa s Korčokom do Ameriky. Zrada dokonaná, napísal na sociálnej sieti Ľuboš Blaha.

1. Čaputová tým len potvrdila, že plní pokyny americkej ambasády. Väčšina Slovákov dohodu s USA odmieta a oni ani len nečakajú na parlament a idú podpísať pozývací list do Washingtonu.

2. Len pripomínam, že americká veľvyslankyňa na Slovensku Brinková sa presúva na Ukrajinu a bude tam novou veľvyslankyňou.

3. Na takéto posty sa posielajú tie najväčšie politické zvery, napojené na americké tajné služby. A toto sme tu mali.

4. Toto tu písalo prejavy Čaputovej, toto ovládalo Naďa, toto malo pod kontrolou Korčoka a celú sieť mimovládok a médií. Už chápete, prečo tu bol majdan v roku 2018?

5. Silové rezorty aj hlavná veliteľka ozbrojených síl sú plne v rukách Pentagonu, kým ministerstvo zdravotníctva je v rukách Pfizeru.

6. Vo Švédsku experti neodporúčajú očkovanie detí, keďže prevažujú riziká, čo je jasný dôkaz, že očkovanie je nebezpečné.

7. A tu na Slovensku neustále strašia povinným očkovaním, aby Pfizer zarobil ďalšie milióny. Pandémia skončila, opatrenia končia po celej Európe – len tu ďalej terorizujú národ.

8. Ja som len zvedavý, aký flek dostane ako odmenu za svoje služby Baťova zo ŠÚKL – obvykle sa takíto ľudia dostanú do Ameriky, spomeňte si na stredoškoláčku Farskú.

9. Dnes sme v parlamente navrhli, aby sme na Slovensko nevpustili 3 tisíc amerických vojakov v rámci cvičenia Saber Strike. Je to hnusná provokácia Ruska.

10. Vládni Pročkovia to samozrejme zamietli. Ktovie, koľkí z nich sú na výplatnej páske Američanov. Sú hanbou národa.

11. Dnes dokonca vládni tajtrlici porušili rokovací poriadok NR SR a napriek tomu, že na ústavnoprávnom výbore nebolo dosť poslancov, grilovali tam Maroša Žilinku.

12. Čaputová, Naď a Korčok ignorujú parlament. Kašlú na ľudí. Nasilu pretláčajú vazalskú zmluvu s USA aj povinné očkovanie – sú to tyrani a Slováci majú ústavné právo na odpor.

13. Ale hlavne, že tu z Čaputovej americké médiá robia najväčšiu hviezdu v galaxii. Cukríček za to, že slúži Amerike. Dcérka bude modelka, Zuzanka bude ospevovaná, všetko bude cool.

14. Rakúsky bulvár sa chytá za hlavu, že prezidentkina dcéra je na obálke módneho časopisu s homosexuálnym pornohercom, ale tuná fičí taký kult Čaputovej, aký nemá ani Kim Čong-un.

15. Priatelia, pozdravujeme z parlamentu aj s našim predsedom Zahraničného výboru Marošom Kérym. Začína sa boj o Slovensko.

Boj o to, či ostaneme slobodným štátom, alebo sa staneme 51. štátom USA. Osudový február 2022. Budúci týždeň sa v hlasovaní ukáže, kto je vlastenec a kto je vlastizradca. My v Smere budeme brániť Slovensko pred okupantmi a kolaborantmi – zo všetkých síl!

Autor: PhDr. Ľuboš Blaha, PhD. 

Zdroj

By Archa21