Počas prvého roku Tretej svetovej vojny, pretože povaha tejto vojny bola taká odlišná od akejkoľvek predchádzajúcej vojny, väčšina občanov si pomýlila vojenské operácie s jednotlivými zločinmi a incidentmi, chybami charakteru konkrétnych politikov.

Nebola to náhoda, samozrejme. Stratégiou od začiatku bolo oklamať verejnosť spustením tichých, voľným okom neviditeľných ofenzív.

Miliardári predpokladali, že malí ľudia budú tak vystrašení neznámym, tak zaneprázdnení staraním sa o príbuzných chorých na očkovanie, tak rozptyľovaní sociálnymi médiami a sexuálne nabitou hudbou a videami, tak oklamaní hlúpymi a mladistvými televíznymi správami a tak indoktrinovaní vzdelávacím systémom odtrhnutým od ľudskej skúsenosti, že by neboli schopní pochopiť, čo sa deje v komplexnejších pojmoch ako nejasný strach a voľne plávajúca úzkosť.

Predpokladalo sa, že ak občania chcú spásu, obrátia sa na falošných záchrancov a podvodných revolucionárov, ktorí boli na nich vopred pripravení

– „krotkého Donalda Trumpa a Bernieho Sandersa sveta“.

Blesková vojna mysle a duše

Experti zamestnaní miliardármi predpokladali, podľa scenárov, ktoré znova a znova uskutočňovali na svojich superpočítačoch, že táto blesková vojna mysle a duše, táto vojna, ktorá najprv rozloží inštitúciektoré určujú, čo je pravda, čo je skutočné, bude príliš ohromujúci.

Občania by si neboli schopní predstaviť, že trieda ľudí o všetkom klamala a plánovala všetkých izolovať a nakoniec všetkých vykoreniť – alebo sa to aspoň predpokladalo.

Veľký reset mal byť ako znásilňovanie Ameriky v 17. a 18. storočí, ako znásilňovanie Afriky v 18. a 19. storočí alebo ako znásilňovanie Indie, Bangladéša a Číny v 19. a 20. storočí.

Inými slovami, malo ísť o masívny presun bohatstva a masívne zotročenie obyvateľstva umožnené zničením nielen vlád a ekonomických systémov, ale aj samotnej civilizácie.

Najprv, pretože sa miliardári schovávali za tretie strany, politikov, generálnych riaditeľov a predstaviteľov autorít, predpokladali, že malí ľudia pôjdu len za tými, ktorých označili za darebákov.

Počítali s tým, že malí ľudia ani nezačnú chápať, kto skutočne viedol šou, kým nebudú vystavení očkovacím preukazom pri každej finančnej transakcii, uzamknutí v inteligentných mestách pomocou geo oplotenia a 24/7 monitorovaní robotmi a dronmi, ktoré by znemožnili im stretávať sa s inými, alebo organizovať sa.

Miliardári sa však párkrát prepočítali. Nerátali s tým, že niektorí ľudia tak rýchlo úplne vypadnú zo siete. Navyše ich arogancia bola taká veľká, že zabudli, že nie sú bohmi.

Plán na väzenskú planétu

Ich emócie ich viedli k tomu, že dali nesprávne príkazy svojim bankám superpočítačov, ktoré počítali, ako uľahčiť ľudstvu vstup na túto novú väzenskú planétu.

Ešte dôležitejšie je, že miliardári zistili, že oni ako ľudia sa nedokážu úplne oddeliť od svojej spoločnosti, od civilizácie, ktorú otrávili v rámci Veľkého resetu.

Mysleli si, že by mohli vyhladiť analogické sapiens podľa modelu vyhladzovania neandertálcov, o ktorom Yuval Noah Harari, ich duchovný vodca, diskutoval na Svetovom ekonomickom fóre.

Ale deti miliardárov a dokonca aj oni sami zistili, že sú závislí na rovnakých sociálnych médiách; že mali priateľov medzi zatratenými a že boli vtiahnuté do rovnakých psychologických operácií, ktoré mali podmaniť si ich obete.

Miliardári začali byť nedbalí a presadzovali veľké zmeny príliš skoro, príliš rýchlo, pretože do ich strážených chát v Davose sa vkrádal strach.

Začali strácať lojalitu k frakciám, ktoré si vypestovali v armáde, v spravodajských službách a v korporátnom svete, pretože sa ukázalo, že podobne ako inžinieri, ktorí stavali pyramídy, aj tí preplatení technici, ktorí stavali inteligentné mestá, boli sami cieľom vyhynutia.

Túto pravdu nemohli miliardári tak ľahko skryť, pretože tí, ktorí majú najviac peňazí, nie sú vždy najmúdrejší.

Keď sa stávky zvýšili, keď sa do očí bijúce operácie ako ničenie závodov na spracovanie potravín s cieľom vytvoriť nedostatok potravín alebo vedenie desiatok operácií pod falošnou vlajkou na podnietenie rasového rozdelenia, keď tieto operácie zastarali a boli predvídateľné, keď o týchto udalostiach písalo príliš veľa ľudí na Facebooku , viac ľudí ako súkromné ​​spravodajské firmy dokázalo vypnúť, potom sa aj tí zaslepení nekonečnou propagandou začali prebúdzať zo spánku.

Malé množstvo angažovaných občanov, napriek výpočtom superpočítačov, sa tejto príležitosti zhostilo a napísalo silné články, skôr inšpirované ako zastrašované útlakom, ktorému čelili. Tieto spisy premohli mdlú kašu, ktorú ľuďom kŕmili korporátne médiá a začali, kúsok po kúsku, zvrátiť príliv.

Začala sa druhá etapa vojny. Digitálny Wehrmacht Svetového ekonomického fóra uviazol pri jeho Stalingrade.

To znamená, že sa objavil značný odpor, ktorý nebolo možné odstrániť ani kobercovým bombardovaním firemnej žurnalistiky, ani presnými zásahmi tajných operácií.

Predtým v pevnej prednej časti sa začali objavovať praskliny. Miliardári začali spochybňovať druhých miliardárov. A zelená sa začala objavovať v púšti riadenej post-ľudskou AI riadením zisku.

Emanuel Pastreich

Tento článok bol pôvodne publikovaný na US Provisional Government.

O autorovi: Emanuel Pastreich pôsobil ako prezident Asia Institute, think-tanku s pobočkami vo Washingtone DC, Soule, Tokiu a Hanoji. Pastreich pôsobí aj ako generálny riaditeľ Inštitútu pre budúce mestské prostredie. Pastreich ohlásil svoju kandidatúru na prezidenta Spojených štátov ako nezávislý vo februári 2020. Je pravidelným prispievateľom do Global Research.

Zdroj: skspravy.sk

By Archa21