Zničujúci útok spoločnosti Monsanto Corporation proti farmárom v 90. rokoch 20. storočia; ich geneticky modifikované potraviny Frankenfoods a neurotoxické pesticídy inšpirovali ľudí k tomu, aby tlačili vládu do uzákonenia certifikačných noriem pre potraviny.

Ale vďaka Big Pharma, Billovi Gatesovi a popkultúrnemu mediálnemu vymývaniu mozgov je Monsanto stále silné a je pripravené prevziať úplnú kontrolu nad vašimi zásobami potravín s pomocou tých istých mocných rodín a nadácií, ktoré už kontrolujú peniaze a energiu.

Ich plány, ako tak urobiť, sú podrobne opísané v nedávnej správe uverejnenej na Corey’s Digs .

Odvetvie vnútorného vertikálneho poľnohospodárstva, ktoré je vysoko inovatívnou a efektívnou metódou, financuje Bill Gates a presadzuje Svetové ekonomické fórum ako náhradu za konvenčné vonkajšie poľnohospodárstvo.

Aerofarms je lídrom v odvetví vertikálneho poľnohospodárstva a tiež spoluvyvinuli prvý produkt upravený génom CRISPR a spolupracovali s NIH na výrobe proteínov pre vakcíny proti COVIDu.

Syntetika a GMO na scéne

Aerofarms dáva najavo, že nie sú konvenčnými záhradkármi. Všetky sú o syntetických potravinových produktoch, čo je jednoznačne trend v tomto rastúcom odvetví.

Monsanto vytvára špeciálne prispôsobené geneticky narezané semená pre tieto vertikálne farmy a Kalifornská univerzita vyvíja rastlinný mRNA vakcín, ktorý môžu farmy pestovať v hlávkach šalátu, ktorý je náhodou hlavnou plodinou týchto nových fariem.

Tieto GMO farmy už poskytujú potraviny vo veľkých predajniach vrátane Kroger, Walmart a Whole Foods a masívne sa rozširujú.

Bill Gates a sysnetické mäso z labáku

A nie sú to len čerstvé produkty, ktoré sa geneticky modifikujú. Americké USDA a FDA už schválili genetické modifikácie ošípaných, lososov a hovädzieho dobytka. A schválili syntetické mäso vypestované v laboratóriu.

Good Food Institute Billa Gatesa plánuje prehodnotiť produkciu mäsa s podporou 10 miliónov dolárov od USDA . Ale na to, aby ich Big Pharma zásobili potravinami podľa nového amerického modelu, budú potrebovať veľkú krízu.

Blokády (lockdowny) v roku 2020 znepokojili dodávateľský reťazec, ktorý bol ďalej ovplyvnený sankciami USA proti Rusku. To spôsobilo krízu nedostatku potravín.

Pridajte k tomu, že za posledných niekoľko týždňov bolo záhadne zničených viac ako tucet závodov na spracovanie potravín, ako aj niekoľko závodov na výrobu hnojív počas veľkej krízy v oblasti hnojív.

Útok na hnojivá nie je náhodný

Aby toho nebolo málo, Union Pacific Railroad si vynucuje 20% zníženie zásielok od najväčšej svetovej spoločnosti na výrobu hnojív.

A keď ľudia požadujú riešenie, ako sa ukázalo, Bill Gates výrazne investuje do alternatívnych hnojív a je tiež hlavným akcionárom kanadskej národnej železnice, ktorá tvrdí, že pomáha rastu trhu s hnojivami.

Možno Bill Gates a Monsanto dobrovoľne zachránia každého svojím novým génovo upraveným bakteriálnym hnojivom a možno sa to vypomstí, ako to bolo v Afrike, keď po 15 rokoch snahy pomôcť, všetko, čo Gates a Monsanto dosiahli, zvýšili hladovanie o 31 %.

Ale to je v poriadku, pretože to zachraňuje Monsanto-Bayer s ich továrňami na potraviny Big Pharma s úplne novým šalátom mRNA vaxxine.

A ako keby to nebolo dosť zlé, stanoveným cieľom tohto nového priemyslu Frankenfood je zabezpečiť vysledovateľnosť všetkých potravín, a to znamená pokryť ich nanotechnológiou.

Pripomeňme si slová Henryho Kissingera predtým, než si urobíte vlastný názor na súčasné trendy a najmä dianie:

Kto kontroluje zásobovanie potravinami, ovláda ľudí;
kto ovláda energiu, môže ovládať celé kontinenty;
kto ovláda peniaze, môže ovládať svet.

Greg Reese

Zdroje: Forbidden Knowledge TV, SK Správy

By Archa21