Milí naši lekári,

s poľutovaním zisťujem, ako ďaleko ste sa vzdialili od potrieb obyčajných ľudí.

So záujmom som si vypočul stanovisko SLK, ohľadom zavedenia povinného očkovania (zaujímavé na tom, že predchádzajúci prezident SLK na tému povinného očkovania zdravotníkov sa vyjadril, že by to nebolo vhodné s ohľadom na to, že by išlo o diskrimináciu) a na návrh povinnosti priplácania si na zdravotnú starostlivosť pre neočkované osoby. Teraz za nového vedenia je zrazu povinné očkovanie vysoko potrebné, až nevyhnutné.

Sme svedkami už takmer dva roky trvajúcej obludnej farmaceuticko-politicko-mediálnej manipulácie, ktorá ústi v to, v čo zakladatelia chemickej (patentovanej) medicíny dúfali celé 20. storočie. Povinné očkovanie celej populácie v termínoch (ako hovorí gen. MUDr. V.L.), keď nám to povie Pfizer, tak to urobíme.

Veď čo lepšie sa farmapriemyslu a naňho napojených  spolupracujúcich členov lekárskej obce, ktorí z toho majú prospech, mohlo stať. Zo zákona nariadené povinné očkovanie, za ktorého nežiaduce účinky nenesie zodpovednosť nikto konkrétny. Aj v prípade našej vlády, ktorá vyhlasuje, že štát prevezme zodpovednosť za tento chemický a genetický experiment.

Členovia našej vlády myslia, že tým je to vybavené.

Ak to naša vláda nevie, štát nie sú oni, ale my všetci. Ak tu niekto chce, dať záruku za škody spôsobené genetickou manipuláciou (v 3. fáze klinického testovania), nech láskavo zorganizuje referendum, či voliči súhlasia s tým, že Slovensko má prevziať záruky výrobcov pokusných chemických koktailov. (Ktovie čoho sa tí výrobcovia boja, keď je to tak bezpečné a účinné).

Nikto si ani nevie predstaviť, čo môže také odškodňovanie predstavovať. Objavujú sa detaily zo zmlúv s Pfizerom, že štáty sú povinné v prípade problémov plniť zmluvy s ním, dať v prospech firmy Pfizer majetok v správe štátu.

Po konštatovaní súčasného stavu vzťahu farmachem – lekár sa začínam pripravovať na skutočnosť, o ktorej hovorí dr. Stefan Lanka, dr. Andrew Kaufmann a dr. Tom Cowan o spochybnení virológie ako takej. Teraz (po 100 rokoch) sa uzatvára kruh (najväčšie Overtonovo okno, aké bolo v ľudskej histórii použité) – hrozného smrteľného vírusu a nariadenie povinného očkovania s periodicitou ako povie Pfizer (gen. MUDR.V.L.).

Farmachem navrhuje a necháva si schvaľovať nové liečivé prípravky výlučne na báze možnosti patentovania novej chemickej molekuly. Asi prvým prípadom bol Aspirín, k účinnej zložke, ktorého je kyselina salicylová, bol pridaný acetyl, len preto, že kyselina salicylová sa vyskytuje v prírode (ako výťažok z vŕbovej kôry) a tým pádom ju nie je možné patentovať. (Pozn. viete si predstaviť, že by sme, ak sa nám nepodarí zamedziť výrobe umelých chemických molekúl, žiadali, po uplynutí doby patentu, výrobcov farmaceutických chemikálií o odstránenie chemického prílepku, ktorý umožnil „novú“ molekulu patentovať?).

Poznámka: človek sa do tohto sveta rodí, zložený výlučne z prvkov a minerálov prirodzene sa vyskytujúcich v životnom prostredí. Po narodení začneme v rámci očkovania imunitný systém detí chemicky zušľachťovať.

Ľudské telo sa skladá len z  prírodne sa vyskytujúcich látok, nenájdeme v ňom žiadnu patentovanú chemikáliu. Napríklad taký hliník, ktorý sa vo voľnej prírode nezúčastňuje žiadnych biochemických procesov. Avšak „vedci“ zistili, že hliník výborne dráždi imunitný systém, čo my ako vedecky vzdelaní.

Ľudia umne využívame pri očkovaní a nazývame to učene adjuvans (látka zvyšujúca odpoveď imunitného systému). Zamyslel sa niekto vôbec nad tým, či bez hliníka by imunitný systém vôbec na vakcíny reagoval a či ten hliník nepodporuje len rozvoj neurodegeneratívnych ochorení ako Parkinson, Alzheimer a skleróza multiplex?

Toto všetko však v renomovaných lekárskych časopisoch, plných reklám farmachemických spoločností nie je možné nájsť. Ich výhodou je to, že v nich zásadne nenájdete názory, ktoré sú v rozpore s názormi objednávateľa reklamy.

Únik pre svedomie zvaný lege artis.

Je asi veľmi upokojujúce vedieť, ak predpíšete lieky v zmysle predpisu od farmafirmy nič sa Vám nemôže stať, zodpovednosť je mimo Vás. Kde ale však je?

V USA odhadujú, že priemerný počet úmrtí po adekvátne, pokynom výrobcov liekov, predpísaných a užitých je cca 106 000 ročne. Toto mechanizmus lege artis dosť spochybňuje, že?

Bolo by vhodné si uvedomiť, že dnes všetky „relevantné“ medicínske informácie pochádzajú výlučne z prestížnych medicínskych časopisov sponzorovaných farmaceutickými firmami.

Informácie pre zvyšovanie kvality lekárskej starostlivosti by mali slobodne plynúť oboma smermi(ako od praktickej medicíny k farmapriemyslu a naopak). V tejto oblasti však farmapriemysel neponecháva nič na náhodu. Skončilo to tak, že dnes všetky informácie smerujú len od farmapriemyslu smerom k poskytovateľom medicínskej starostlivosti. Dospelo to do štádia, keď FP nemá záujem o vyliečenie pacienta. Výsledkom dlhodobého pozorovania a následného marketingového plánu sa stalo poliečovanie a pestovanie chorôb v zmysle – len aby sa pacient nezbavil nami stanovenej choroby a my – FP – my by sme v tom prípade prišli o plynulý príjem. (Analógia s bežným životom: Najväčšou stratou pre krčmára je abstinujúci alkoholik).

Skutočnou metódou sa stalo celoživotné poliečovanie (potláčanie príznakov) podávaním antisymptomatík.

Je potrebné si uvedomiť, že FP tvoria akciové spoločnosti a priori orientované na zisk, kde akcionárov primárne nezaujíma počet vyliečených pacientov ale len príjem z dividend.

Všetko v procese vývoja liekov sa preto nesie v réžii a pod taktovkou farmaceutických firiem.

Od rozhodnutia aký liek budeme vyvíjať, ako vytvoríme patentovanú molekulu, až po realizáciu testov bezpečnosti, končiacich všetkého schopnou štatistikou používanou pro zdôvodňovaní prospešnosti novej chemickej molekuly – lieku, všetko toto je plne v réžii farmaceutického priemyslu.

A pokračuje to  tým, že napr. tým, že 87% z rozpočtu Európskej liekovej agentúry EMA tvoria príspevky od súkromného farmapriemyslu.

Samozrejme zabezpečenie súhlasu agentúr FDA, EMA, ŠUKL a pod., je navyše ošetrené systémom tzv. revolving doors (otáčacie dvere), kde bývalí vysokopostavení pracovníci Pfizerov, Merckov, GSK atď., prichádzajú na riadiace posty týchto, akože „regulačných“ agentúr a po odvedení dobrej práce sa opäť vracajú na vysoké posty farmafiriem, veď ak by niekto „spoľahlivý“ bol na nejakom takom príliš dlho, to by predsa  odporovalo dobrým mravom.

Vie si niekto predstaviť, že za takýchto podmienok by slovutná lieková agentúra povedala nie nejakej novej chemickej molekule?

Máloktoré povolanie bolo prešpekulovanými a zákerne plánujúcimi tvormi tak podvodne preformátované a unesené od pôvodného poslania ako medicína.

Umožnil to vyššie menovaný inštitút zvaný patent a poznanie, že je výhodnejšie podávať patentované v prírode sa nevyskytujúce molekuly s možnosťou očakávania výskytu a následného poliečovania a potláčania nežiadúcich účinkov patentovaných molekúl ďalšími patentovanými molekulami.

Hotové perpetuum mobile. A tie dividendy z toho plynúce – hotový raj na zemi. Nie však pre pacientov.

Zopár šikovných a múdrych hláv (zhodou okolností pochádzajúcich z finančného priemyslu, pozn.).

Jeden z nich v túžbe pomáhať ľudstvu si vo veku 99 rokov nechal transplantovať siedme srdce a dožil sa veku 102 rokov, raz darmo, ak chcete ľudstvu pomáhať, musíte pre to urobiť všetko) prišlo na to, že  patentovanou medicínou a podávaním asymptomatík je možné potláčať príznaky a pestovať dané ochorenie do konca života.

Týmto spôsobom preformátovali základy lekárskej profesie, zabezpečili aby sa náuka o výžive, ktorá by podľa môjho názoru mala byť základným predmetom na lekárskych fakultách po celú dobu štúdia (praktické okienko: myslím, že všetci vieme, že auto na benzín nepôjde na naftu a naopak je výrazom dôležitosti zdravej a správnej výživy ako analógie pre všetko živé na svete, možno práve kvôli tomuto poznaniu, výživa ako predmet nie je súčasťou výuky na lekárskych fakultách), nevyučovala, ale naopak, aby zabezpečili podávanie patentovaných molekúl celému ľudstvu.

Tento, od začiatku 20. storočia, prebiehajúci chemický experiment, prichádza k zavŕšeniu v dnešných časoch, keď po dlhých rokoch túžob o podávanie patentovaných chemikálií (s prívlastkom lieky).

Na pravidelnej báze aj celkom zdravým ľuďom. Čo na tom, že máš 60 rokov a doteraz si Ty sám vedel, či si chorý alebo nie. Odteraz Ti v rámci „ochrany verejného zdravia“ MY povieme, či si zdravý alebo chorý v závislosti od ct (cycle threshold-počtu opakovaní) zlatého štandardu medzi testami,  RT-PCR testu, o ktorom jeho vynálezca tvrdil, že sú to výlučne testy pre laboratórne účely a nie na diagnostiku ochorenia.

Prepracovali sme sa k tomu, že firmy, ktoré opreteky vyvinuli „experimentálnu génovú manipuláciu“ s pseudonázvom vakcína, za neustálych nadšených výkrikov – vakcína je sloboda, úsmev, šťastie, II. Príchod Ježiša Krista v podaní mainstreamu a „zainteresovaných“ odborníkov, odmietajú za svoje skvelé „hi-tech“ výrobky niesť zodpovednosť, odmietajú oznámiť zloženie chemikálie, nie sú zodpovedajúcim spôsobom ukončené všetky fázy klinického testovania. (potkany v laboratóriách sa chytajú za bruchá, lebo: Teraz sme v bezpečí, teraz sa robia testy rovno na ľuďoch).

Mnohí z Vás, milé lekárky a lekári, hovoríte, že ste naši priatelia zmyslom Vašej práce je pomáhať chorým. A o tom to presne je.

Pomáhajte chorým, zbaviť sa ochorenia, neordinujte cez telefón, nepomáhajte farmapriemyslu presúvať zdravých do kategórie chorých.

Jednou z prvých povinností lekára je vzdelávať ľudí, aby nebrali lieky.

William Osler

Sir William Osler, (12.7.1849 – 29.12.1919), kanadský lekár, jeden zo štyroch zakladajúcich profesorov nemocnice Johns Hopkins Hospital.

Nezúčastňujte sa, prosím, najväčšieho medicínskeho experimentu všetkých čias, ktorého výsledky ešte môžu prekonať aj naše najpesimistickejšie očakávania.

Teraz je čas, kedy môžete ukázať, či stojíte na strane farmapriemyslu (ako gen.MUDr. V.L.: Ak to povie Pfizer, my to urobíme), alebo na strane nás, Vašich pacientov, ktorým ste sa zaviazali pomáhať a hlavne neškodiť.

Ak tento experiment nedopadne dobre, už sú rôzne správy z najzaočkovanejších krajín sveta, kde výskyt ochorenia kopíruje percento zaočkovanosti, nestačia nové informácie, že treba booster a ďalší a ďalší, (komická informácia Slovenského rozhlasu, že podľa vedcov, najmohutnejšia imunita je po dvoch dávkach očkovania a následnom prekonaní ochorenia, to z nás a teda aj z Vás už naozaj robia idiotov), je potrebné si uvedomiť, že potom nebude možné sa vyhovárať, že nám to  nariadili odborníci.

(Poznámka: v  štatistike úmrtí po očkovaní proti C19 sme majstri sveta. Ak v Českej republike priznávajú cca 120 úmrtí, zamysleli ste sa nad tým, ako je možné, že Slovensko vykazuje len 7 úmrtí. Ak platí, že nás je cca polovica ako v Česku, mali by sme mať tých úmrtí o dosť viac, iba ak nie je priemerný Slovák vyhotovený z nehrdzavejúcej ocele, že áno).

Na záver poviem niečo o sebe.

Som obyčajný človek (nemýliť si prosím s hnutím Magora Itoviča, ja som skutočne obyčajný človek), ročník 1959, povolaním architekt, potomok dvoch rodičov lekárov, internistov, ktorí boli dosť smutní, že som nešiel študovať medicínu. Po absolvovaní Fakulty architektúry SVŠT v Bratislave som nastúpil do Zdravoprojektu, organizácie, ktorá projektovala výlučne zdravotnícke stavby, takže s Vami, lekármi, som bol v pracovnom kontakte. Tam som poznal, že viete aj vstupovať do názorov na projektovanie, takže týmto by som sa Vám chcel ospravedlniť, že som si dovolil, osloviť Vás týmto spôsobom. A na úplný záver si dovolím paralelu k súčasnej situácii na našu profesiu.

V kontakte s Vami som mal možnosť poznať, že mnoho z Vás má rodinný dom.

Predstavte si, že by som Vám navrhoval Váš rodinný dom s tým, že budem realizovať aj jeho výstavbu. Samozrejmosťou celého procesu by bolo, že nebudete môcť ovplyvniť ani jeho návrh, ani žiadny z materiálov, ktorý ja na stavbe použijem, nevyberiete si ani okno ani dvere ani žiadnu dlažbu, či drevenú podlahu. A navyše, za žiadny stavebný materiál, ani za statiku nikto neponesie zodpovednosť. Všetko čo Vy budete môcť urobiť, bude za stavbu zaplatiť, bez možnosti na stavbe čokoľvek ovplyvniť a navyše, ak táto stavba spadne, zodpovedný budete Vy.

Toľko v skratke, za použitia sedliackeho rozumu, príklad pre porovnanie v súvislosti s dobrovoľne povinným očkovaním.

Dali by ste si za takýchto podmienok odo mňa postaviť Váš vlastný dom?

Podobnosť Vašej zmluvy so mnou na výstavbu Vášho rodinného domu, ktorej podpísanie budem pred zahájením prác od Vás vyžadovať  s podpísaním informovaného súhlasu mnou v prípade očkovania je čisto náhodná.

Lebo ja vo vzťahu k Vám v povinnosti „dobrovoľne“ sa očkovať, nič iné ako moje vlastné telo nemám.

Prosím porozmýšľajte, lebo ťažko bude hovoriť „potom“, čo sa malo urobiť , alebo neurobiť „predtým“. Určite tu bola možnosť podporiť diskusiu „Hovorme spolu“, ktorej sa orloj vládnych odborníkov, nezúčastnil, lebo to by sme predsa legitimizovali opozičné názory.

Neboli sme schopní pri príprave opatrení vyvolať konfrontáciu názorov pre a proti a tak sme svedkami prijímania opatrení výlučne za poznania názorov proti.

Dúfajme, že  sa nám budúcnosť za to strkanie hlavy do piesku nepomstí.

Môžete ignorovať realitu, nemôžete však ignorovať následky ignorovania reality.

Ayn Rand, (20.1.1905 – 6.3.1982), rusko-americký spisovateľ a filozof.

Takže ešte raz na záver by som sa Vás chcel opýtať:

Na koho stranu sa postavíte?

                                                                                                    S pozdravom  Ing. arch. Vojtech Inczinger

Bratislava, 02.01.2022

By Archa21