Putin sa „do toho“ v skutočnosti nechal vtiahnuť. Zelenskyj sa skoro v každom rozhovore vyjadroval, že proti Rusku použije jadrové zbrane. Kedy Putin zaútočí bolo len otázkou času. Každý svoju krajinu chráni. Je zaujímavé, že všetky vlády a aj všetky médiá boli na to pripravené. Dokonca niektoré médiá vypustili správu o útoku skôr ako bol v skutočnosti uskutočnený.

Od toho dňa všetky kroky smerujú k tzv. „Veľkému resetu“. Zničenie ekonomiky všetkých krajín. Keď nebudú nerastné suroviny a elektrina spôsobí to už o pár týždňov ekonomické kolapsy všetkých krajín, ktoré sú na Rusku závisle. „Elity“ na čele so Sorošom a všetkých ich prisluhovačmi a kolaborantmi, to vedia, čo nastane a vedome to udržujú. A posielanie zbraní to udržuje zo všetkého najviac. Keby ich neposielali, tak už dávno by vojna skončila. Ak odtrhnú všetko od Ruska (banky, ropa, elektrina, plyn, potraviny, pšenica…) tak Európa skolabuje a to je len krok od občianskych vojen, hladomoru, nezamestnanosti.

Ekonomiky sa doslova rozsypú, pretože všetko je závisle od Ruska. Ak nebude elektrina nebude nič. Pretože 90 percent vecí okolo nás je na elektrinu. Ak sa rozpadnú ekonomiky, ľudia prídu o príjmy a nebudú mať z čoho platiť hypotéky, úvery a bude to raj pre exekútorov. Všetky majetky prepadnú „prediktorovi“ A zruší sa súkromné vlastníctvo. Jediný Putin tomu dokáže zabrániť. Preto tá šialená propaganda.

Tí, ktorí dokážu premýšľať trošku dopredu a uvedomujú si, ktoré kroky čo spôsobia, vedia čo nastane. Takáto propaganda a nenávisť bola naposledy v Nemecku v 30-tych rokoch, keď sa dostal Hitler k moci. Plánoval vojnu tak potreboval mať nepriateľa. Zakázali zákonom komunizmus, zakázali všetko sovietske, slovanské. Dokonca aj detské spolky zrušili. Uzákonili, že nemôžu existovať iné politické strany ako tá Hitlerova! Zrušili opozíciu a kompletnú opozitúru.

Uzákonila sa základná vojenská služba, deti vychovávali k nenávisti voči Slovanom a učili už deti narábať so zbraňami.

Eddie W. Nicholas

Zdroj: facebook.com

By Archa21