Nasledovný status uverejnila včera poľutovaniahodná pseudo hviezdička Dorota Nvotová na Facebooku. Tí, ktorí majú plné ústa lásky a slobody, majú tie najtvrdšie vyjadrenia voči svojím názorovým oponentom. Uverejňujeme ho po oprave gramatických chýb.

Nech sa páči, toto si dajte opakovane tí, čo máte pocit že každá minca má dve strany, toto si dajte, držte huby a zmiznite z verejného priestoru. Navrhujem schváliť povinnú deportáciu do Ruska každému, kto čo i len jedným percentom spochybňuje fakt, že Putin je agresor, ktorému u…… dekel, že Rusi sú útočníci a Ukrajinci obete.

Povinne a pešo s vami do Ruska, zabaľte si tie devalvované ruble, čo ste dostali ako odmenu za šírenie kremeľskej propagandy a hybajte het z našej mapy. Kŕmte sa tam naďalej Putinovými výkalmi, a búchajte šampanské, keď vás svet odstrihne ako Severnú Kóreu. Hanba vám, zradcovia základného ľudského princípu dobra, zradcovia božieho slova, zradcovia života ako takého.

Zo srdca Vám prajem všetko najhoršie. Bodaj by vás tam z fleku na front povolali. Áno, video ktoré zdieľam je tiež svojim spôsobom propagandistické. Dovoľuje si zobrazovať pravdu a vyzývať k odvážnemu činu. Je to ukrajinská propaganda, ktorá apeluje na naše city. A mali by sme ju počúvať.

Mohlo a môže sa to stať aj nám!! Dopozerajte to do konca. Nech sa vám to sníva, nech vás tie zábery v noci mučia. Lebo vaše slová vo verejnom priestore sú ostré chemické zbrane na fronte, váš postoj je rakovina spoločnosti, vaše argumenty farizejskými výhovorkami. Preklínam vás. Preklínam, v mene všetkých zabitých, zranených a osirelých ukrajinských detí.

By Archa21