Posielať zbrane na Ukrajinu je prejavom šialenstva osôb, ktoré nepatria do čela štátu, ale na psychiatriu. Sú nebezpeční nielen sebe, ale najmä ľudu našej krajiny. Šialenstvo osôb pri moci v SR sa prehlbuje: dodávky zbraní, paliva, munície… Tieto aktivity predstavujú de facto vyhlásenie vojny Ruskej federácii.
Nepriateľom Ukrajiny nie sú Rusi, ale junta neonacistov, ktorá sa v Kyjeve chopila moci v roku 2014. Pučistická banda, ktorá sa od roku 2014 snažila vyhladiť časť obyvateľstva Ukrajiny len preto, že ide o ľudí hovoriacich po rusky. Učebnicová etnická čistka, ale celý svet bol ticho. Prečo?

Organizátori vyhladzovania Rusov konajú z pozícií vlády, ktorá si toto označenie nezasluhuje. Žiadna vláda, ktorá pošle armádu na svojich vlastných občanov, si nezasluhuje iné označenie ako junta. A v prospech tohto zoskupenia zločincov predstavitelia našej krajiny organizujú všestrannú podporu.

Iba blázon si môže myslieť, že mier na Ukrajině bude dosiahnutý tým, že tam budeme posielať viac zbraní a munície proti Rusom. To je také isté šialenstvo, ako hasiť horiacu rafinériu mohutným prúdom zo striekačiek, do ktorých je namiesto vody pumpovaný benzín. Presne tak to bude fungovať na Ukrajine, keď tajtrlíci Západu neprestanú nasúvať kyjevskému režimu ďalšie zbrane, vojakov, techniku. Myslí si niekto, že predstavitelia SR toto nevedia?

V záujme koho robia predstavitelia SR to, čo robia? Platíme ich my, ale pre koho naozaj pracujú? Komu toto „šialenstvo“ politikov SR prospieva?

Nám by malo byť zrejmé, že cieľom „šialených“ aktivít ide práve o to – rozšíriť vojnový oheň aj mimo Ukrajinu. Západný svet je v kolapse a veľká vojna by sa niekomu náramne „hodila do krámu“.

By Roman