Sme firma AGL Ihriská s.r.o., ktorá od roku 2004 na slovenský trh dováža outdoorové herné prvky nielen pre deti ale aj dospelých. Zameriavame sa na dodávku, predaj a ďalšiu distribúciu najmä produktov vyššej kvality a bezpečnosti a už niekoľko rokov spolupracujeme s poprednými európskymi výrobcami spomínaných herných prvkov ako sú: holandská značka EXIT Dutch Toys Group, britská značka TP Toys, lotyšská značka Wendi, švédska značka Waboba, poľská značka Fungoo, talianska značka Italveneta Didattica a iné.

V produktovom portfóliu máme:

  • herné prvky pre malé deti ako sú: detské ihriská, trampolíny, hojdačky, šmýkačky, šlapacie autíčka, pestovateľské/piknikové stolčeky a množstvo iných doplnkov pre hru s vodou a pieskom.
  • pre väčšie deti a dospelých máme v ponuke športové produkty ako sú: futbalové bránky a odrážače, basketbalové koše, multifunkčné siete, ale aj bazény, vírivky, rebriny a potreby na jogu.

Ak hľadáte netradičný darček pre svojich blízkych, v ponuke sú aj menšie herné prvky zn. Waboba, ideálne na hru v parku, záhrade, na pláži či ulici, ktoré si svojou jedinečnosťou a atraktivitou určite získajú každého jedného z Vás!

Naše výrobky už taktiež roky spríjemňujú hodiny telocviku a tréningov aj na školách a v rôznych športových kluboch, tak neváhajte a pozrite si našu celkovú ponuku na: www.garden-life.sk, prípadne nás navštívte v našej výstavno-predajnej záhrade v Stupave na Kalvárskej ulici č. 10, tel: 0905/935 090. 

Pre členov Archy možnosť vytvorenia individuálnej zvýhodnenej cenovej ponuky.         

By Archa21