Máme tu sviatky jari, ktoré patria k našim (opakujem našim) tradíciám, nie americkým a ani západným. Jednoducho to je naše 🇸🇰 slovenské, to, čím sme prispeli a obohatili Európu, napísal na Facebooku Generál Jozef Viktorín. Európu a nie iba EÚ.

Sme národ s tradíciami, odvahou, ale aj pokorou. Vieme stále rozmýšľať v prospech ďalších generácií. To nás robí ako národ silným a nebojácnym. To nás stavia proti zlobe a nenávisti, ktorú šíria súčasní predstavitelia koalície. Preto nezabúdajme, že my, občania, sme tí, ktorí tu budú vždy, a to aj bez tejto vlády. To si pamätajme!

Želám všetkým veľa zdravia, šťastia a odhodlania v boji s nespravodlivosťou. Naberme spoločne nové sily, ktoré budeme potrebovať v boji za skutočnú spravodlivosť, za pomoc slabším, za právny štát a za záujem o všetkých občanov SR.

Prajem ešte raz príjemné prežitie veľkonočných sviatkov, dodal generál.

Pripájame sa a v mene redakcie Archa Spravodaja Vám želáme tie najkrajšie veľkonočné dni, nech vám Veľká noc prinesie veľa radosti, smiechu a pokoja a nech sa atmosféra týchto sviatočných dní prenesie i do zvyšku vášho života.

By Archa21