Ozonicon emulgél sa používa pri liečbe bolesti, zápalu a opuchu. Je to ozónová terapia v géli, bez chémie a analgetík, netlmí len bolesť, ale postihnuté miesto aj lieči.

Ozonicon® emulgel je inovatívny medicínsky prostriedok, ktorý napomáha pri liečbe akútnej a chronickej bolesti traumatického a reumatického pôvodu a bolesti spôsobenej osteoartritídou.

Gél obsahuje ozón, ktorý sa mení na kyslík a vstrebáva sa do krvi a okysličuje krv a tkanivo.

Obsahuje tiež bylinky : Arnicu Montanu, Čertov pazúr, výťažok z listov čierneho ríbezľa. Pomáha pri liečbe karpálneho tunela, krčnej chrbtice, tenisového lakťa, posunutých platničiek, boľavého ramena a kĺbov. Opuchy odstraňuje do 1 hodiny. Môžu ho používať deti od 2 rokov, tehotné dojčiace mamičky aj onkologickí pacienti, diabetici aj kardiaci, lebo nemá žiaden nežiadúci účinok.

Na postihnuté miesto aplikujte dvakrát až trikrát denne až do ústupu príznakov. Prípravok jemne vmasírujte na bolestivé miesto, ktoré prestáva bolieť už na tretí deň. Pokračujete v aplikácii aj naďalej, aby ste preliečili daný problém a zbavili sa bolesti na dlhšiu dobu.

V prípade záujmu kontaktujte p. Filipovú: tel. č: 0948446535, e-mail: ozonicon@gmail.com.

By Archa21