1.) Ak sa odpoja energie ako elektrina, plyn, ropa nastane kolaps ekonomiky a následne aj kolaps spoločnosti. 90 percent všetkých odvetví, vrátane domácností, je totižto na elektrinu. Ak niečo z tohto vypadne tak ekonomika okamžite skolabuje.

2.) Keď podniky nebudú vyrábať, začne veľké prepúšťanie a tým príde obrovská nezamestnanosť.

3.) S nezamestnanosťou prídu ľudia o príjem a tým pádom nebudú mať za čo nakupovať a keďže nebude výroba ani čo kupovať. Keď nebude elektrina, nebude plyn tak nebude vlastne nič. Všetko sa zastaví. Od výroby, cez poľnohospodárstvo, cez potravinársky priemysel, až po domácnosti.

4.) A príde hladomor. Prídu sociálne nepokoje, príde rabovanie, anarchia a možno aj občianska vojna.

5.) Bez energií sa nebude kúriť a ľudia začnú mrznúť. Čiže genocída!

6.) Dokedy sa ľudia budú držať? Pokiaľ sa im neminú úspory. A čo potom keď sa minú úspory? Aby prežili začnú predávať to čo majú. Zlato, domy, chaty, byty, autá. Všetko, čo má hodnotu. Čiže časom prídu o všetko, čo vlastnili, len aby prežili a mali na jedlo.

7.) Keď sa zastaví výroba ceny hnuteľného a nehnuteľného majetku prudko klesnú. Čo stúpne budú ceny potravín, ceny všetkých energií. POSTUPNE, ABY ĽUDIA VÔBEC PREŽILI, PRÍDU O CELÝ SVOJ MAJETOK! A súčasťou „Veľkého resetu“ je to, aby ľudia prišli o všetky svoje majetky a zmizlo by súkromné vlastníctvo. Všetko by vlastnili „elity“.

8.) Menšie dodávky energií prudko navýšia ceny týchto energií. Ceny všetkých komodít závislých od týchto energií zvýšia ceny. Čiže ak cena elektriny pôjde nahor, tým pádom pôjdu nahor napríklad aj ceny potravín, pretože ich výroba je závislá od elektriny. Keď sa budú zvyšovať ceny energií tým pádom bude menšia kúpna sila obyvateľstva.

9.) A keďže kapitalistická ekonomika je ekonomika úverová, ľudia majú „nabraté“ úvery, nemajú ani veľa našetreného. A ďalšia podstatná vec je, keďže kapitalistická ekonomika je ekonomika úverová, väčšina ľudí má nehnuteľnosti, autá na úver, nebudú mať na splátky a tým pádom, keď nebudú splácať, o toto všetko prídu.

10.) Medzitým prídu na Slovensko státisíce migrantov. A nikto sa doteraz nezaujímal kto to je.

11.) Uvedomte si, že keď v médiách nedostáva priestor skutočná opozícia, alebo aspoň opozitúra, je to totalitná cenzúra a takým médiám nemožno veriť.

12.) V médiách sa často bude uvádzať slovo „ÚDAJNE“. Toto slovo sa vždy používa pri manipulácii pri mediálnej propagande!!! Slovo „údajne“ bolo najčastejšie slovo, keď USA a NATO napadli iné krajiny!

13.) Ak sa niekde bude písať, že Rusi majú zámer. Tomu neverte. V totalitnej spoločnosti je dopredu všetko pripravené a to, čo chcú urobiť, potrebujú zhodiť na iného. Je to vojenská stratégia masírovania mozgov!!!

14.) Globalisti na čele so Sorošom a Schwabom sú za týmto šialeným plánom, zlikvidovať, zotročiť a premiešať národy tak, aby vznikol nový národ a to národ európsky bez akejkoľvek historickej identity.

15.) Stačí sa pozrieť na tú masovú hystériu v Nemecku v 30-tych rokoch. STAČÍ, AK ZAMENÍTE SLOVO ŽID ZA SLOVO RUS. A máme to isté teraz ako čo bolo pred 90-tymi rokmi.

16.) Uvedomte si, že ak chcú ľudí zotročiť, musia úplne všetko odtrhnúť od Ruska, ktoré voči tomu bojuje. Postupne chcú odpojiť všetky energie (plyn, ropa, elektrina), potraviny (pšenica), bankový sektor, obchodovanie, internet a internetové stránky, elektronickú formu komunikácie. Bude to novodobá studená vojna a či bude okolo Európy múr, alebo plot? O tom nepochybujem! Pretože koncentračný tábor musí byť oplotený, aby ľudia z neho nemohli utekať za slobodou! Budú sa ničiť pamätníky, prenasledovať prorusky zmýšľajúcich ľudí, prenasledovať bojovníkov za pravdu a za slobodu. Postupne zrušia všetky opozičné strany.

17.) Ak sa im to podarí, už je len krôčik k zničeniu ľudí, ku všetkému čo ich napadne, od povinného očkovania, cez čipovanie, prenasledovanie a teror obyvateľstva. Také niečo bude aj tu. Z Európy sa má stať novodobý koncentračný tábor, kde budú vládnuť sadisti, psychopati a devianti. Toto je ich plán. Covid a teraz Ukrajina je ich zastierací plán, tzv. dymová clona pre to, čo plánujú s ľuďmi urobiť, k zavedeniu NWO. Zotročenie ľudí, zničenie národov, premiešanie národov, strata akéhokoľvek majetku (zrušenie súkromného vlastníctva), totálna moc nad ľuďmi.

18.) Celá vojna na Ukrajine nie je v skutočnosti vojna Rusko vs. Ukrajina, ale Rusko vs. Soroš, Schwab a NWO! Celý tento konflikt bol umelo vyvolaný západom, aby mohli začať naplno NWO.

19.) A kto to bude skupovať? Ten, kto toto celé vymyslel. Ten, kto chce zaviesť NWO. Predsa ten, z koho mimovládiek prišla celá vláda SR, ten, kto má 90 percent vlád v Európe má pod kontrolou. Ten, kto financoval „zamatovú revolúciu“, financoval „Majdan“ na Ukrajine. Ten, kto financoval množstvo „farebných revolúcii“ vo svete. Je to ten istý, ktorý sa priznal k financovaniu Čaputovej, Zelenského a aj napr. Obamu či Bidena. Ten, na koho sú vydané zatykače po svete! Jeho útoky na ďalšie meny spôsobili nešťastia a tragédie po celom svete. Koľko smrti, samovrážd, obetí priniesli jeho špekulácie. Organizované prevraty a konflikty. Tým je George Soroš!!! Cez svoje nastrčené firmy skúpi za lacný peniaz majetky ľudí.

Na záver: Každý normálny politik pracujúci pre krajinu v ktorej žije sa snaží zabezpečiť všetko pre normálny, zdravý a aj dôstojný život ľudí v krajine. Ak tak nekoná, alebo zjavne koná pre cudzie štátne mocnosti je to vlastizradca. Nie hlupák, alebo neschopný, ale vlastizradca! V POLITIKE SA NÁHODY NEDEJÚ. A TO ANI NÁHODOU. A nie je náhodou ani to, kto sa dostal do vysokej politiky!

Eddie W. Nicholas 

Zdroj

By Archa21