Empatia mysliacich a citiacich ľudí. Koľkí z Vás sa dokážu vcítiť do pocitov druhého? Veľakrát sa na to všetko pozerám z pohľadu Rusa.

My na Slovensku si povieme, máme idiotov vo vláde…, ale taký Rus keď si pozrie správy a tam píšu o posielaní zbraní, kupovanie zbraní za stámilióny euro, posielanie S-300, presuny obrovských konvojov NATO na hranice ich územia. Čo si taký človek pomyslí ako prvé? Že je v priamom ohrození života.

A toto by si mal pomyslieť nielen Rus, ale každý človek na svete.

To, že my teraz žijeme v relatívnom kľude, žijeme si svoje životy, kým o pár stoviek kilometrov už sa bojuje. Tam ľudia zomierajú a my tu sedíme na zadkoch, tvárime sa, že sa nás to netýka a že sa nám nemôže nič stať! Vypisujeme na sociálnych sieťach nezmysly a posielame nezmyselné obrázky, lajčíky, alebo iné emotikony.

Alebo tí, ktorí si zrazu dali modrožltú vlajočku? Kde boli doteraz, keď USA zabíjali civilistov vo svete!!!

Keď USA napadli Somálsko, kde je Vaša zhovievavosť a podpora? Somalci nie sú ľudia? Jaaj nedávali to v „telke“. Tak potom takú podporu si môžete strčiť do…. A kde je podpora Donbasu, keď tam vyvražďovali ľudí, vrátane deti. Bez milosti a výstrahy! Si uvedomujete, že svojou vlajočkou podporujete vojnu? Pred pár dňami bolo výročie bombardovania, kedy USA napadli našich bratov Slovanov v Srbsku. Dali ste si na znak úcty a podpory Srbsku vlajku?

Vedeli ste, že Zelenskyj sa skoro v každom vyjadrení vyhrážal Rusku jadrovými zbraňami? A bolo to v televízii!!! A naposledy 4 dní pred útokom? Aj to bolo v televízii. Bolo to aj v správach.

Omyl vážení. Nás sa to týka. Pretože tí, ktorí posielajú zbrane nielen priamo ohrozujú životy tam kde prídu, tam na koho rakety budú namierené, ale ohrozujú aj nás, obyvateľov Slovensko a okolitých krajín. Každá akcia má vždy svoju reakciu a ten, ktorý tvrdí, že sa nič nestane, klame. Pretože už sa stalo!A keď sa budeme tváriť, že sa nás TO netýka, tak TO, nás zabije!!!

Toto nie je pomoc Ukrajine, ale je to ukrajinizácia spoločnosti. Prečo asi neostávajú na UA? Veď 75 percent krajiny, žije v mieri a nie je tam vojna. Dali ste si niekto túto otázku?

A to, čo sa dialo doteraz tam, sa prenesie k nám, na Slovensko a do Čiech. Fašizmus, nacizmus a terorizovanie obyvateľov. Neveríte? Uveríte, keď to sem príde.

Veď šialenec Zelenskyj vypustil z väznice všetkých vrahov, násilníkov, dal im zbrane len tak na ulici.

Tu sa vypisuje ako treba im pomáhať. Áno treba, ale tým, že sa posielajú zbrane sa nikdy to nezastaví. A kto im posiela zbrane? No predsa MY. My sme Slovensko, my sme v NATO, my sme najväčší vojnoví štváči. My Slovensko!!!! Tak budíček občania!!!

A to veľmi rýchlo. Pretože to, čo príde na Slovensko je nič, oproti gestapu!!!Toto nie je vojna Rusko vs. Ukrajina. Ale Rusko vs. Soroš, Schwab a NWO. Rusko bojuje za celú Európu proti zavedeniu NWO!!! Si uvedomte co sa v skutočnosti deje.

A prečo ta až hystericky propaganda? Pretože Soros a Schwab chcú ľudí v Európe zotročiť a jediný kto im stojí v ceste je Putin. A Soros vlastní drvivú väčšinu médií v Európe a Soros ma kúpené vlády v Európe.

ZA NÁROD, ZA ĽUDÍ, ZA VLASŤ PROSTE ZA RODINU. 🇸🇰❤️🇷🇺❤️🇨🇿❤️🇧🇬🙏🌹🕊️.

ZA MIER NA CELOM SVETE PRE VŠETKÝCH ĽUDÍ! SPÁJAME ĽUDÍ, SPÁJAME NÁRODY.

Autor: Eduard Číž

Vlastenec a patriot, muž, ktorý miluje Slovensko, krajinu ktorej zem spieva. Miluje nádhernou bratskou Českou zemi. Miluje Ruskú zem, krajinu srdečných ľudí.

V Bratislave 30.3.2022

Zdroj

By Archa21