Najskôr tlačová beseda strany Sme rodina, ktorá sa niesla v duchu záchrany morálneho profilu poslanca Borguľu.

Celé je to o tom, že vraj pred štyrmi rokmi prišli za týmto pánom poslancom nejakí policajti, ktorí chceli od neho 50 tisíc eur, inak ho vraj zadržia, obvinia, zbalia atď a to všetko počas volebnej kampane.

Čo je hlavné, nepovedali mu ZA ČO ho chcú kriminalizovať!!!Pán poslanec im tých 50 tisíc dal, lebo vraj má rád svoje deti, matku, ženu, susedov atď. a nechcel ich stresovať.Pekná rozprávka pre hlúpych voličov.

A teraz to hlavné: Podľa Kollára, Pčolinskeho aj Borguľu on vraj nedával tých 50 litrov policajtom ako úplatok, ale ako výpalné, lebo ho vlastne chudáka vydierali.

Hoci sám nevedel a nevie čím!

Tak som si začala niečo podobné predstavovať: V jesenných voľbách chcem kandidovať za poslankyňu do mestského zastupiteľstva aj zastupiteľstva VÚC.

Keby za mnou prišli nejakí policajti z NAKA a povedali by mi: Navaľ 50 litrov, lebo ťa zbalíme rovno počas volebnej kampane a budeš mať hanbu, ako by som sa asi ja zachovala.

Ako sa poznám, poslala by som ich do hája a oznámila ich konanie ich kolegom.

Lebo by som vedela, že ma nemajú za čo zbaliť a keby to urobili, len by mi urobili pozitívnu reklamu.

Kde nie je, áno čert neberie a ani skorumpovaný policajt nič nenájde.Aj keby si svedkov vyrobili, ktorí by tvrdili, že som kradla, vraždila, znásilňovala, otázka je čo, koho a kde to mám?!

A každý vie zistiť, čo mám a či si žijem nad pomery. Pán poslanec mal asi dôvod cvakať…

A teraz chcú z neho vyrobiť obeť.Dávať úplatok je však trestný čin! A tragikomické je, že jeho „obhajcom“ bola na TB taká morálna autorita, akou je Kollár.

To vie zrežírovať len osud so zmyslom pre humor Kollár, ktorý vyrastal na prašiaku s mnohými mafiánmi, dnes celkom zanietene a precítene hral úlohu bojovníka za očistu poslanca Borguľu a o pár minút neskôr na mandátovo- imunitnom výbore (keď rokovali o zbavení poslaneckej imunity Fica) dokonca aj proti mafii, proti organizovanému zločinu a za očistu spoločnosti!!!

No proste Kollár – nový komisár Corrado Cattani. Či skôr nová Chobotnica ? Ono je to celé nejaké zamotané…

A korunu chaosu tohto dňa nasadil Fico, ktorý sa Borguľovi ospravedlnil, lebo vlastne že vraj Borguľa trpí kvôli nemu.

A čo na to normálny človek?

Normálny človek ide do obchodu, zistí, že paradajky stoja 4 eura, dve stonky kôpru 1,45 € a pomyslí si: Choďte už konečne do …. pekla všetci koľko vás v tom parlamente je!

Aj s vašimi úplatkami, intrigami a večne nenažratými bachormi.

Ak nepôjdete sami, bude vám treba pomôcť.

Anna Belousovová

By Archa21