Milí Slováci, bratia a sestry,

je mi úprimne smutno z toho čo sa tu deje. Keď čítam niektoré komentáre hanbím sa za to, že som človek. Vždy som bol toho názoru, že človek je tvor mysliaci a keď niečo povie, všetko má overené a aj presne vie, čo hovorí a čo to môže spôsobiť. Agresivita akou sa poniektorí prezentujú nemá nič spojené s ľudskosťou či pochopením.

Je mi úprimne smutno ako zabúdajú na svoju rodnú zem. Ako zabúdajú na odkaz svojich predkov. Ako zabúdajú, čo sú to hodnoty života. Ako mnoho ľudí zabúda poďakovať, pozdraviť, poprosiť, otvoriť srdce. Ako sa zabúda na pokoru. Smutno mi je z toho, ako sa zabúda o čom je rodina.

O čom je spoluzodpovednosť, bratstvo. A prevziať zodpovednosť za svoje slová a činy!!!

Jedni držíte Rusom, ďalší Ukrajincom. Ale nikto nedrží Slovákom, Čechom, Slovensku a Čechám. Uvedomte si, že tieto spory nikam nevedú. Brat brata by zabil. Rodina sa medzi sebou nerozpráva. Susedia si nevedia prísť na meno! A kvôli čomu? Niekomu (tretiemu) to veľmi vyhovuje, keď sa ľudia rozdeľujú.

Potom sú viac apatickejší, znechutenejší a tým aj ľahšie ovládanejšími. Prečo nikto si nedal vlajku Somálska, alebo Sýrie, keď boli napadnuté USA? Pretože to nebolo v „telke“? Dali ste si otázku, prečo sú správy „jednoliate“ a nie je nikto kto by protirečil? Dali ste si otázku, prečo sa nikdy novinári nepýtajú na minulosť „politikov?

Dali ste si otázku, prečo sa nikdy novinári nepýtajú „politikov“ či boli a sú členmi Šorošových mimovládok? Dali ste si tú námahu zisťovať to sami? Kto sú to Čaputová, Naď, Šoroš, Zelenskyj, Korčok, Heger, Matovič, Sulík, ich rodiny…..atď.? Čo majú spoločné?

Dali ste si otázku, prečo sa novinári nepýtajú „politikov“ na ich ranče, domy, vily v zahraničí? Dali ste si otázku, prečo našli Zelenskému 1,2 mld na účte? Pýtajte sa a hľadajte pravdu. Vždy s pravdou nájdete aj múdrosť. Nájdete svoje lepšie JA. V živote sa riadim podľa jednej vety. Over si všetko, čo je povedané a napísané. A až potom sa prikloň. Pravda je vždy len jedna. A tá vyjde vždy najavo.

Ak je veľa bolesti okolo, ak je veľa propagandy a lží okolo, vtedy potrebuje pravda čas. A keď vyjde na svetlo, vždy je to niekomu ľúto, pretože sa vždy jedna strana mýli. Nikdy to nie je inak. Vedeli ste napríklad, že pri prvej migračnej kríze všade sa písalo, že treba pomáhať týmto utečencom. Koľkí z Vás si overovali ako to bolo naozaj. Tu v médiách sa písalo akí sú to chudáci. Samozrejme, sme ľudia a treba si vzájomne pomáhať. O tom niet pochýb. Sme všetci v prvom rade ľudia. Nemal som šancu zájsť samozrejme osobne, ale keďže máme google mapy, keďže máme elektronickú formu komunikácie a prezentácie.

Na stránkach som našiel články, našiel som fotografie bilboardov, kde bol obrázok ako černoch súloží s beloškou a bolo tam napísané, že Európa Vás potrebuje, Európske ženy sú povoľné, dostanete ubytovanie a stravu zdarma. Prídu a dostanú cca 800-1000 € mesačne. Ak by tieto peniaze nedali tým miliónom migrantom, ale za tie peniaze vybudovali školy, obchody, továrne, infraštruktúru. To sú miliardy eur. A za tie by sa dalo čokoľvek postaviť. Čiže tu vôbec nešlo o pomoc, ale o likvidáciu bielej Európy.

Taktiež som mal možnosť sa rozprávať s Ukrajincami. Nebudem ani spomínať tie autá na akých prišli. Môžete robiť aj niekoľko životov a nikdy na ne nezarobíme. Ale vrátim sa k obyčajným ľuďom. Správy chodia protichodné. Z jednej aj z druhej strany. Mne povedali, že dostali informácie, že na Slovensku a v Čechách dostanú zdarma domy a byty pre svoje rodiny, dostanú financie od štátu, aby mohli fungovať. A malo to len jednu podmienku. Aby povedali ako ich Rusi terorizujú. Bez ohľadu na to, či je to pravda, alebo nie. Ak to povedia, tak Slováci a Česi ich prijmú, inak nie. Toto ale nie je pomoc, ale ukrajinazácia a moslimizácia spoločnosti. A to nemá s ľudskou pomocou nič spoločné!

Spoločnosť sa niekto snaží rozdeliť. Najprv na očkovaných a neočkovaných, potom tých ktorí stoja za Ruskom a Ukrajinou. Milí Slováci v prvom rade si uvedomte, že ste Slováci a v prvom rade musíme riešiť naše vlastné záujmy a to záujmy Slovenska. Kým vy sa tu bijete za svoju pravdu, Slovensko prudko padá ku dnu.

Sme Slováci a Slovensko je náš domov, naša rodná hruda, naša rodná zem. Uvedomte si, že keď padneme, padneme všetci. Bude jedno na koho strane ste boli, bude jedno koho ste volili. Bude jedno akej ste národnosti. Na prvom mieste je rodina a my všetci sme rodina. Slováci, Česi, Ukrajinci, Rusi, Maďari, Poliaci… atď.

V prvom rade sme ľudia, ľudia mysliaci, ľudia tvoriví, ľudia milujúci a ľudia, ktorí chcú žiť v mieri dôstojne a pokojne. Guľka a ani bomba ci raketa si nevyberá. Vždy treba nazývať veci pravým menom a či sa to niekomu páči, alebo nie, tak táto vláda od prvých dní likviduje Slovenskú štátnosť, Ústavu Slovenskej republiky, zákony, dobré mravy a hlavne občanov Slovenskej republiky. Je to vláda vlastizradcov, ktorí boli v USA vybratí pre túto doslova diverznú, protištátnu činnosť. Táto vláda pracuje pre cudzie štátne mocnosti. O IQ, EQ, morálne aspekty a spôsobilosť, o psychickej spôsobilosti mám veľké pochybnosti. A čo samotná lingvistika, rétorika, mimika a gestikulácie, ktoré používajú.

Kto kedy počul o Čaputovej, o Naďovi, Kolíkovej, Hegerovi.. atď. Nikto o nich nevie nič, a zrazu sú v najvyšších štátnych funkciách a majú v rukách životy nielen občanov Slovenskej republiky, ale všetkých občanov na svete. A čo majú spoločné? No predsa všetci prešli v USA školením a sú zo Šorošovej mimovládky!!!! Tej mimovládky, ktorá chce zničiť Slovanov a z Európy urobiť bojové pole, zničiť bielu rasu.Či sa to páči niekomu, alebo nie. Ak nezačneme nazývať veci pravým menom, padneme. A to všetci do jedného. Bez rozdielu rasy, farby, národnosti, príslušnosti. V prvom rade sme ľudia.

Ďakujem, že ste si to celé prečítali. A ak sa to niekomu zdá pridlhé, tak by som mu povedal, že život je dlhší. ZA NÁROD, ZA ĽUDÍ, ZA VLASŤ, PROSTE ZA RODINU 🇸🇰❤️🇨🇿❤️🇷🇺❤️🇧🇬🌹.

Eddie W. Nicholas

By Archa21