Denník The New York Times prišiel v týchto dňoch so správou, z ktorej vyplýva, že USA sú pripravené v prípade vojny s Ruskom cvičiť ukrajinských povstalcov v krajinách, ktoré sú súčasťou východného bloku NATO, konkrétne boli uvedené Poľsko, Rumunsko a Slovensko!

USA plánujú v prípade konfliktu medzi Ruskom a Ukrajinou spustiť operáciu podobnú tej, ktorú počas osemdesiatych rokov spustili v Afganistane. Bývalý najvyšší veliteľ spojeneckých síl NATO admirál James Stavridis to doslova prirovnal k školeniu mudžahedínov v Afganistane, z ktorých neskôr vznikla teroristická organizácia Al-Káida. Oficiálne to v piatok zverejnil The New York Times s odkazom na vysokých predstaviteľov Bidenovej administratívy, ktorí dali jasne najavo, že CIA a Pentagon by sa snažili pomôcť akémukoľvek ukrajinskému povstaniu.

A to by malo podobu ako vyššie uvedeného výcviku radikálov aj na našom území, tak podpory v podobe dodávok vybavenia, zbraní, ba dokonca aj poskytnutia útočiska. Teda rozumej, že by na Slovensko prenikli zločineckí banderovskí radikáli a neonacisti, ktorí by tu boli trénovaní či dostali útočisko! A každý vie dobre, čo títo ľudia narobili na Donbasse v rokoch 2014/2015.

Myslím, že toto je informácia, ktorá by mala prebudiť aj posledných naivných zaslepencov! Je totiž tak šokujúca, že by mali byť toho nielen plné zapredané mainstreamové médiá, ale mali by sa k tomu začať vyjadrovať aj politici! Je už jasné, prečo sa USA so svojimi vlastizradnými kolaborantmi Naďom a Korčokom ponáhľajú uzatvoriť okupačnú „dohodu“ DCA so SR?

Aby tu mohli okrem navozenia vojenskej techniky, zbraňových systémov a rakiet nekontrolovane cvičiť aj radikálov pre boj s Ruskom! A podotýkam, že je to viac ako reálne, pretože USA sa po uzatvorení „dohody“ DCA nebudú musieť našej vláde nijako spovedať, budú si tu môcť robiť čo len zachcú! Dovoľuje im to totiž samotná „dohoda“ DCA.

Slováci ich nebudú môcť ani len skontrolovať, nieto ešte postihovať, pretože nebudú spadať do našej jurisdikcie. Takže podtrhnuté podčiarknuté, Naď s Korčokom a ďalší vládni kolaboranti a vlastizradcovia sa očividne snažia z nášho územia urobiť nielen okupované územie a cieľ ruských odvetných rakiet, ale aj územie, kde sa budú cvičiť novodobí radikáli a teroristi!

Toto ste milí voliči Olajna, SaSky, Žaľuďov a podobných strán chceli? Šírte tieto informácie, pretože sú tak závažné, že reálne hrozí zapojenie Slovenskej republiky do vojny s Ruskom!!!

Martin Bago

Zdroj

By Archa21