To, čo vládni politici pred časom označovali za HOAX mi pred pár dňami oficiálne potvrdila 🇪🇺 Európska komisia. A potom verte masmédiám, verte tým klamárom a vlastizradcom, napísal na sociálnej sieti europoslanec Milan Uhrík.

Akoby Slovensku nestačilo tých štvrť milióna ľudí, ktorí prešli cez slovenské hranice z 🇺🇦 Ukrajiny, a ktorým množstvo Slovákov nezištne ❤️ pomáha aj napriek tomu, že už sami často nevládzu prežívať. Nie, na preukázanie ľudskej solidarity nepotrebujeme európske príkazy a kvóty. Ani to neustále nechutné 📢 moralizovanie Hegera a Čaputovej, či vlastizradné tliachanie Naďa.

Ľudia sami vedia, kto si pomoc zaslúži a koľko pomôcť zvládneme. Afganistan, ktorý 🇺🇸 Amerika 20 rokov bombardovala a plienila je zodpovednosťou Američanov, nie Slovákov!

Oficiálne potvrdenie, ktoré som dostal od Európskej komisie: tu.

Riaditeľ migračného úradu ministerstva vnútra SR, Ján Orlovský tvrdí, že Slovensko eviduje takmer 2 000 Afgancov s väzbami na Slovensko. Mimovládky v koordinácii s niektorými ultraliberálnymi médiami už dlhšie robia kampaň za prijatie afganských migrantov. Prieskumy verejnej mienky však ukazujú, že Slováci prijímanie migrantov (okrem ukrajinských) absolútne odmietajú.

Zdroj: facebook.com/ing.milan.uhrik

By Archa21