Americký prezident Joe Biden prehlásil, že 16. februára, t.j. v stredu Rusko napadne Ukrajinu. Podľa neho pôjde o masívny útok zo vzduchu, bombardovanie územia Ukrajiny s obrovským počtom obetí a následne obsadenie Kyjeva.Tento podrobný opis udalostí poskytol americký prezident verejnosti na základe informácií z tajných služieb USA! Skúsme sa spoločne, s chladnou hlavou zamyslieť nad možným vývojom udalosti.

Teda skúsme odpovedať na otázku: Čo sa môže stať v stredu 16. 2. 2022? V podstate máme asi len tieto nasledujúce možnosti vývoja:

-1, V stredu Rusko naozaj napadne Ukrajinu tak, ako to predpovedal Biden.

Rusi tak pred celým svetom budú agresori, aj klamári ( keďže stále opakovali, že oni nechystajú útok na Ukrajinu). USA by získali celosvetovú slávu, ako tí, čo správne upozorňovali svet na možnú agresiu zo strany Ruska. Naopak Rusko sa dostane do izolácie, bude potrestané sankciami aké ešte svet nevidel a tieto sankcie sa určite drasticky podpíšu na jeho ekonomike a následne aj na zhoršení sociálnej situácie v štáte, čo sa môže prejaviť pnutím v spoločnosti a politickými otrasmi.

Ani Putinovi, ani Rusku tento vývoj nevyhovuje. Načo by ničili sami seba?! Rusi budovali North Stream preto, aby vzájomne prospešne s Európou spolupracovali a nie bojovali! Okrem toho, Rusi naozaj úprimne chcú mier. Národ, ktorý víťazstvo v druhej svetovej vojne zaplatil tým, že každá rodina prišla aspoň o jedného člena, má v génoch túžbu po mieri a odpor k vojne, kým to nie je vojna obranná.

2, Ukrajinci zinscenujú napadnutie, alebo pod taktovkou inštruktorov z USA sa dopustia provokácie voči Rusku. To však už dnes nie je také jednoduché, ako keď Hitler zinscenoval ako zámienku pre napadnutie Poľska útok Nemcov prezlečených do poľských uniforiem. Predsa len svet je dnes iný a územie, o ktorom je reč je zvlášť veľmi dobre monitorované ( satelitné vesmírne stanice a…) rôznymi stranami možného konfliktu.

3, V stredu sa nesplnia predpovede amerického prezidenta. Rusi a Ukrajinci nebudú medzi sebou bojovať.

Tento variant je podľa mňa najpravdepodobnejší a bude mať veľký, pozitívny význam pre svet. Jednak sa ukáže, že americký prezident klamal, resp. svoje sny a túžby vydával za skutočnosť, čím zásadne utrpí imidž USA a nielen 35 kongresmanov, ale aj vplyvné svetové inštitúcie a občania USA by sa mali začať vážne zaoberať duševným stavom svojho lídra. Táto tretia možnosť vývoja je podľa logiky a zdravého rozumu najpravdepodobnejšia. Držme jej prsty…

Anna Belousovová

Video:

Zdroj

By Archa21