Vojenské akcie a sankčné vojny nie sú dôvodom na zastavenie globalistických projektov, ktorých účelom je rozbiť celý svet a postaviť na jeho mieste obrovský koncentračný tábor.

Tu je potrebné uviesť citát zo 4. decembra minulého roku, prevzatý z komentára Victorie Nikiforovej: „V ére koronavírusu sa tie najzaujímavejšie udalosti – tie, ktoré môžu skutočne a dosť tvrdo zmeniť životy miliárd ľudí – prakticky nedostávajú do správ. Na mimoriadnom zasadnutí Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) 1. decembra súhlasili členské krajiny WHO so začatím príprav na vytvorenie globálnej medzinárodnej dohody „na boj proti pandémiám.“ Doložky tejto dohody budú záväzné v 194 krajinách sveta, teda takmer na celom svete. Nikto ich nebude harmonizovať s vnútroštátnymi zákonmi štátov.“

Pandémia koronavírusu sa stala príležitosťou na veľkolepý experiment, ktorý začali americké elity. Snažia sa preformátovať celý systém vlád národných štátov. Čo sa zmenilo od tohto decembrového komentára?

Proti tejto medzinárodnej zmluve sa postavili mnohí lekári. A vďaka ich nesúhlasu sme si viac uvedomili, aké myšlienky chcú do tejto dohody vniesť. Medicínsky biznis spolu s mediálnym biznisom postupne nahrádza zisky bývalého ropného, plynárenského či vojensko-priemyselného komplexu. Výsledkom tohto uvedomenia je globálny protest lekárov, ktorí nie sú spokojní s tým, čo sa robí s ich „kedysi najhumánnejším povolaním“.

V tomto kontexte musíme spomenúť nedávno vytvorenú medzinárodnú organizáciu s názvom „World Health Council“ , ktorá spolupracuje s viac ako 130 organizáciami v 40 krajinách, s cieľom postaviť sa proti „povinnej medicíne“, ktorú presadzuje WHO. Prichádza s vlastnými predstavami zdravotnej starostlivosti v ideálnom svete. Cieľom ich snahy je „zdravý svet, kde má každý prístup k informáciám, overeným liekom a liečbe – pri rešpektovaní práva každého človeka rozhodovať o svojom zdraví, bez strachu z diskriminácie a prenasledovania“.

Už je jasné, o čom hovoríme. O tom, ako sa COVID-19 využíval na masové sociálne experimenty (predovšetkým v Európe, ale nielen tam), dôsledne presadzujúc zabudnutú nacistickú myšlienku: zdravie nie je individuálna, ale kolektívna vec.

Čo hovoria ľudia z WHO o globálnej medzinárodnej zmluve, ktorá sa pripravuje? Mnohí z bežných občanov o tom ani nevedia, pretože utajenie je charakteristickým znakom WHO. Táto zmluva môže začať platiť v roku 2024, ak sa nazbiera potrebný počet hlasov, ale možno pomaly začne fungovať aj skôr a bude povinná pre všetkých.

Netreba zabúdať, že WHO je financovaná nielen štátmi, ale najväčšími lekárskymi korporáciami pracujúcimi priamo alebo prostredníctvom fondov spravovaných miliardármi ako Bloomberg alebo Gates. Zároveň samotná WHO sa nikomu nezodpovedá a nie je nikým kontrolovaná.

V spoločnom projekte dvoch hlavných lobby svetovej ekonomiky: informačnej a lekárskej, ide predovšetkým o očkovací pas. Tento pas by sa mal stať takmer najdôležitejším dokumentom každého pozemšťana a mal by byť viazaný na globálne informačné siete, vrátane tých finančných. To znamená, že bez neho môže každý prísť o svoje peniaze.

A nakoniec sa objavila myšlienka úplnej cenzúry šírenia akýchkoľvek lekárskych informácií. To znamená, že všetci obyvatelia planéty budú dostávať „správne zdravotné informácie“ iba od tých, ktorí im toto „zdravie“ predajú za slušné peniaze.

Je jasné, že zatiaľ hovoríme len o nápadoch tých, ktorí chcú získať peniaze a úplnú kontrolu.

Ale Západ teraz núti svoje obyvateľstvo a chce prinútiť aj ostatných, aby úplne prehodnotili celý svoj systém hodnôt a presvedčení, bez práva spochybňovať tieto inovácie.

Tí istí ľudia sa pokúšajú odviesť ostatných do „lekárskeho koncentračného tábora“. Pod zámienkou udalostí na Ukrajine sa uskutočňuje pokus o reštrukturalizáciu celej svetovej ekonomiky, ktorá sa prejavuje prudkým poklesom spotreby, predovšetkým vlastného obyvateľstva. 

Ak sa len malá časť týchto bláznivých nápadov pretaví do praxe, život v najbližších rokoch rozhodne nebude nudný.

Dmitrij Kosyrev

Zdroj: ria.ru

By Archa21