Európski papaláši (Rada Európskej únie) angažovane súhlasia s ďalším odnárodnením, čiže prenosom kompetencií z národných štátov, tentoraz na globálnu „Gatesovu“ organizáciu WHO. Medzitým sa plánuje, že pracovný návrh tejto novej „Dohody o svetovej vláde“ WHO bude pripravený na ďalšie interné rokovania už 1. augusta 2022. Na tento súhlas musel byť aj hlas Slovenska… Takže tu máme ďalšieho kolaboranta. Podľa „Epochtimes“ z 5. marca sa ukazuje, že zdrojom ďalších totalitných nápadov nie sú len súkromní aktéri ako Rockefellerova nadácia a Bill Gates, ale aj samotná EÚ!

Uznávaný nemecko-britský sociológ, publicista a politik Ralf Dahrendorf pred mnohými rokmi varoval pred zrušením národného štátu:

Kto opustí národný štát, stráca tak jedinú doteraz účinnú záruku svojich základných práv. Kto dnes považuje národný štát za postrádateľný, tým vyhlasuje – akokoľvek neúmyselne – občianske práva za postrádateľné.

Takže čierne na bielom aj pre obmedzených svetoobčanov: Je to národný štát, kto garantuje vaše občianske práva a slobody!

Tento podvod pod propagandou pandémiafóbie chystajú napriek tomu, že medzinárodné právo nepripúšťa nariadenie OSN, ktoré je nad ústavou jednotlivých krajín.

Musí to teda platiť aj pre WHO, ktorá je organizáciu OSN.

Treba byť aktívny a zabrániť tomu – bombardovať listami a mailami európske inštitúcie, ale aj tie „naše“ (čiže tie americko-bruselské v dočasnej správe kolaborantov)

Dr. Stuckelberger, ktorý pracuje pre WHO viac ako 20 rokov uvádza niekoľko opatrení občanov:

Každá krajina by mala poslať WHO verejný protestný list.

Vlády by mali napísať list, v ktorom uvedú, že ľudia nesúhlasia s tým, že podpis ministra zdravotníctva môže rozhodnúť o osude miliónov ľudí bez referenda. Je veľmi dôležité poslať tento list z každej krajiny WHO do Ženevy (na slovenské pomery zradcov, žiaľ, nereálne – ale treba si ti zapamätať)

A prekvapenie: Takýto zamietavý list poslala zatiaľ len Ruská federácia!

Teraz sa rozhoduje, či svet a 7 miliárd ľudí bude riadiť pár psychopatických miliardárov s ich „nadáciami“, alebo veci verejné budú riadiť demokraticky ľudia… Tu vidieť, ako sa globálne elity s posadnutosťou ovládať svet a ľudí snažia za každú cenu zlikvidovať alebo eliminivať národné štáty! Riešenie pred totálnou diktatúrou je preto posilňovanie národného štátu, národnej suverenity a štátnej zvrchovanosti – predpokladom na to je ale voliť národných politikov, a nie psychopatov, populistov, liberálov a podržtašky Bruselu a Washingtonu…

Viac v článku na SKSPRÁVY: tu.

Rafael Rafaj

By Archa21